Tobulėk keliaudamas

Net ir paprastos pažintinės keliones suteikia neįkainojamų patirčių. Visos mano organizuojamos kelionės yra orientuotos į savęs pažinimą ir tobulėjimą.

Ir visai nesvarbu, ar tai kelionė motociklais per Vietnamą, treniruočių stovykla Ispanijoje, kalnų žygiai, pažintinės kelionės Portugalijoje ar žiemos sporto stovykla Lietuvoje – garantuoju, ši kelionė jus pakeis.

Nešvaistyk laiko

“Because in the end, you won’t remember the time you spent working in the office or mowing your lawn. Climb that goddamn mountain.”
– Jack Kerouac

Keruakas buvo teisus. Aš jau ilgą laiką gyvenu varomas į priekį šito motyvo, bet tik neseniai atradau jo įkūnijimą šio nuostabaus rašytojo žodžiuose. Net jei dabar pat atsidurčiau mirties patale, pažvelgęs atgal, tvirtai galėčiau pasakyti, kad nugyvenau įdomų ir turiningą gyvenimą, ir nebijočiau ramia širdimi palikti šį pasaulį. Tačiau prieš tam nutinkant, spėsiu patirti dar daugiau nei iki šiol.

kartu kuriant prisiminimus

Kelionę geriausia išmatuoti draugais, o ne sukartomis myliomis.             Tim Cahill

Kiekvieno žygio ar stovyklos svarbiausia sudedamoji dalis yra žmonės. Kiekvienas su savo istorija, patyrimais, skirtingomis būdo savybėmis. Stipriausias ryšys tarp žmonių užsimezga, kada kartu išeinama iš komforto zonos, todėl kiekvieną kartą įgyjama draugų visam gyvenimui.

pamatyk mano akimis

Visos vietos mano paties atrastos, treniruočių programos paties išbandytos, nuotykiai paties patirti.

Visa, kas geriausia – mano atrinkta ir aš siūlau tai patirti ir tau.

 

stovyklos

šalys

žygių

kilometrai

siūlau bendradarbiauti

darom stovyklą kartu!

Esi treneris, keliautojas ar tiesiog žmogus buriantis aplink save bendruomenę?