portugalija

Spalio 16 – 23d.

susisiekti

apie kelionę

Spalio 16 – 23d. Vandenynas, saulė, paplūdimiai, autentiška Portugališko kaimo atmosfera, gera kompanija, istorinės ir piligriminės vietos, sportas su savo kūno svoriu..

Renkama grupė iš aštuonių dalyvių. Tai bus blaivi, fiziškai nesunki savaitė, kur daug buvimo gryname ore, paplūdimiuose, Portugalijos pažinimo.

 

APSISTOSIME Lisabonos provincijoje įsikūrusiame, autentiškame XVIII amžiaus kaime. Kaimelis yra 40km atstumu nutolęs nuo Lisabonos centro ir 15 km nuo nuostabių Atlanto vandenyno paplūdimių. Įsikūręs šalia užgesusio ugnikalnio, apsuptas kalnų ir visiškai paskendęs žalumoje – tikra autentiška, portugališka ramybės oazė.
Netoliese teka kalnų upė su nedideliu, bet labai vaizdingu kriokliu ir lagūna. Tos vietos garsėja ypatinga jonvabalių gausa ir žvaigždėtu dangumi, neužterštu jokiu miesto šviesos šaltiniu, dėl to jums tikrai teks patirti kas yra patys gražiausi ir natūraliausi pasaulyje fejerverkai.

NAKVOSIME senoviniame kaime esančiuose autentiškuose namuose, dviviečiuose kambariuose. Kiekviename iš namų yra atskira virtuvė. Pagal seną tradiciją, kiekvieną rytą jums ant durų užkabins drobinį maišelį, su tik ką iškepta, dar šilta, portugališka duona, virtuvėse visada bus papildoma pieno, dribsnių, sviesto ir uogienės atsargos tradiciniams pusryčiams. Pietus ir vakarienę gaminsimės patys, arba valgysim restoranuose, miestuose, kuriuos lankysime.

TRENIRUOSIMĖS su savo kūno svoriu nuostabaus grožio paplūdimiuose, kalbėsimes daug apie kūno stiprinimą ir priežiūrą namų sąlygomis.
IŠVYKOS į stebuklingomis istorijomis apipiną Fatimą, Sintrą su jos karalių pilimis ir rezidencijomis, lįsime į šulinį, kuriame vyko masonų iniciacijos, važiuosime į Evorą, kurioje yra koplyčia pastatyta iš Kapucinų vienuolių kaulų, iki dolmeno, akmenų lauko (portugališkas Stounheindžas) bei akmeninio obelisko – megalitinių struktūrų, nežinia kieno pastatytų dar priešistoriniais laikais, ištyrinėsime Lisaboną, aplankysime vienuolyną pastatyta iš balto marmuro, kur palaidotas Vasco da Gama.
Visos kelionės metu alkoholis ar kiti svaigalai bus griežtai netoleruojami.
Į stovyklos kaina įskaičiuota – transportavimas, treniruotės, ekskursijos, nakvynė ir pusryčiai.
Į stovyklos kainą neįskaičiuota – aviabilietai, draudimas, pietūs ir vakarienė.
Stovyklos kaina Portugalijoje 790€.
Vietos rezervacija tvirtinama depozitu – 50eu

susidomėjai?